Nakopnite svoje tréningové zRučnosti 


Pomôžem vám skočiť do sveta kliker tréningu koní tou správnou nohou. 

Že ste už pozitívke prepadli, číhajú na vás problémy a potrebujete helfnúť? No problem.

Moje kritické oko vám pomôže nájsť príčiny a moja vášeň pre hľadanie riešení spolu s vami nájde cestu

k lepším zajtrajškom. 

Pripravte si targety, vyčistite klikre, nastavte kamery! Moja online pomoc je na ceste. 

Ešte sa nepoznáme? Spoznajte ma cez môj youtube kanál. Čakajú tam na vás rôzne tréningové videá. Ako napr. toto: 


 
 

Ocenila som Venin úprimný záujem a ochotu pomôcť s mojím tréningovým problémom. Jej vedomosti o R+ tréningu idú do hĺbky a jej silnou stránkou je čítanie emócií koňa. Ako trénerka má čo ponúknuť - ľuďom i koňom. Veľmi sa mi páčila jej flexibilita počas tréningu - ak niečo nefungovalo, mala ďalšie nápady ako to skúsiť inak.  "

Alebo sa so mnou rovno spojte cez FB:


Moja cesta s koňmi

S mojou prvou kobylou Dakotou zdieľame cestu životom 20 rokov. A na túto vandrovku sa nejakým nedopatrením prichomejtli aj ďalšie kone. Všetky sa tu vyskytli tak nejako samé od seba. Bez pýtania. Bez plánovania. Každý iný a každý jedinečný. Somára nevynímajúc. A vlastne ani kozu... urazila by sa. 


Každý tréning je skladačkou s  nekonečným prelínaním momentov. Každý jeden moment je dôležitý. Každý jeden rozhoduje o tom, aký bude ten ďalší.  Pre mňa je dôležité, aby bol každý z nich pre koňa zrozumiteľný a príjemný. Nie, nemám ružové okuliare a viem, že svet nie je len o príjemných zážitkoch. Som však presvedčená, že v kontakte s ľuďmi, si kone zaslúžia len tie príjemné. Je to môj prejav vďaky za všetko, o čo obohacujú náš život. Prejav vďaky za to, že sú. 

Odoo • Text and Image