Priestor pre všetkých, ktorí chcú zdieľať svoje tréningové nadšenie a viesť vlastný denník a deliť sa o svoje zážitky s ostatnými, rovnako naladenými pozitivkármi. 

Pre vedenie tréningového denníku nemusíte mať predplatený vstup do videoknižnice. Denníky sú prístupné všetkým pozitivkárom, začínajúcim či pokročilým, ktorí majú chuť byť v kontakte s ďalšími podobne naladenými koniarmi.

Ak máte záujem získať vstup k denníkom, napíšte mi prosím email na veronika@yourhorse.eu - alebo ak sme v kontakte na FB, kľudne priamo do správy cez fb - a odpovedzte v ňom na nasledujúce otázky: 

1. Prečo vás zaujíma pozitívka, a prečo máte záujem o prístup k denníkom? 

2. Trénujete so svojím koňom aj cez R+? Ako dlho? 

3. Boli ste na nejakých kurzoch? Vzdelávate sa v tejto oblasti? 

Ak sa poznáme z R+ sveta, sme v kontakte či už reálne či virtuálne, komunikujeme spolu o R+, boli ste na mojom seminári či ste pravidelným priespievateľom držiacim sa R+ témy na našej FB skupine, tak nemusíte odpovedať na otázky, len mi napíšte správu. 


Sú tri podmienky pred získanie a udržanie prístupu k denníkom:

1. Prihlásiť sa na tomto webe buď cez FB alebo Gmail.

2. Založiť si denník

3. Prispievať minimálne raz mesačne, maximálne neobmedzene :D. 

V denníkoch nejde o odbornosť. Je to priestor pre vás, kde si zapisujete vaše myšlienky, ako momentálne s koňom pracujete. Je to skvelý spôsob ako si potom spätne pozrieť, kde ste boli perd pár mesiacmi, ako sa zlepšilo vaše chápanie pozitívky, ako ste sa posunuli pri riešení problémov atď. 


Teším sa na vaše skúsenosti a pohľady!