Vyberte si... 

Semináre teoretické 3 až  6 hodinové na rôzne témy

Semináre praktické - doobeda teória, poobede prax 

Semináre u nás alebo u vás doma  

Súkromné hodiny s vaším koňom alebo u nás s mojimi

Online konzultácie vášho tréningu - pozitívka  

Teoretické semináre 

Na rôzne témy: zdravá výživa a kŕmenie koní, rozpoznanie zdravého kopyta a patológií, zdravý menežment starostlivosti, správanie a učenie koní (nie pozitívkárska téma, skôr všeobecne orientovaná vysvetľujúce princípy učenia a prirodzeného správania koní), ľakavosť koní a strachové rekcie, začiatky s pozitívkou, pokročilé pozitívkárske témy, základy gymnastickej práce zo zeme pod taktovkou pozitívky

Je možné nakombinovať viac tém na celodenný seminár, alebo doobeda stráviť teoretickou témou a poobede praktickým tréningom. 

Praktické semináre 

Pravidelne organizujem semináre u nás doma s mojimi koňmi. Rada prídem aj na nové miesta, preto ak máte záujem zorganizovať praktický seminár u vás doma či v stajni, otvárajte mail a píšte na veronika@yourhorse.eu.

Dlhšie pobyty u nás na farme

Ponúkame možnosť ubytovania aj pre väčšie skupiny ľudí, ktorí majú chuť prísť potrénovať s mojimi koňmi na viac dní. Alebo príďte na prázdniny s rodinou k nám na samotu do stredu prírody a ukradnite si každý deň čas pre seba, ktorý strávite tréningom so mnou a mojím stádom.

Súkromné hodiny u nás s mojimi koňmi alebo u vás 

Cena 25 euro za hodinu a 0,20 centov za km v prípade cestovania za vami alebo 25 euro u nás doma s mojimi koňmi. Dĺžka lekcie cca 45 minút až 1 hodina. 

Online konzultácie 

Virtuálna súkromná hodina priamo z pohodlia domova. Potrebujem video z vášho tréningu max. 10 minút dlhé. Cena: 15 euro za  45 minút.  Cieľom je zodpovedať všetky vaše otázky a dať vám tipy do ďalšieho tréningu. 

Odoo • Text and Image